22.06.2014

# 05 Prawdziwa twarz G-Dragona i Seungriegoautor: koreańskie VIPy
gdzie: Seul
kiedy2009-2010
źródło: forvips.wordpress.com

01 Nie-VIP doświadcza Nyongtory


"Notka: To bardzo rzadka fanowska relacja zapomniana przez fanów. Jej autorka przyznała, że jej powielanie mogłoby zaszkodzić Jiyongowi i Seungriemu, więc zdecydowała się ją udostępnić tylko dla tych, którzy mieli hasło. Odblokowywała ją kilka razy, ale z powodu zbyt wielkiej popularności wśród fanów, zamykała go na nowo. Po jakimś czasie chyba przestało jej zależeć i relacja trafiła tutaj lol."

Autorka relacji nie jest VIPem, może jedynie fugoshi (lubi czytać yaoice). Żyje blisko Yeongdeungpo (pewnie nazwa dzielnicy), gdzie znajduje się wiele dużych sklepów. Youngbae miał tam kiedyś spotkanie z fanami i podpisywał im autografy. W grudniu 2010 ta fanka poszła tam do sklepu. Kiedy wjeżdżała po ruchomych schodach zobaczyła dwóch szczupłych chłopców odwróconych do niej plecami. Z początku chciała zobaczyć, co robią (yaoi, te sprawy) i wtedy usłyszała, jak jeden z nich krzyknął: "Maknae." Ten głos był taki znajomy. Jej przyjaciółka była VIPem, więc często słuchała BB i znała głos Kwon Jiyonga. 

Tamtego dnia Jiyong był cały ubrany na czarno, bardzo prosto, niczym się nie wyróżniał. Miał również zasłoniętą twarz. Razem weszli do Dunkin' Donuts, żeby zamówić coś do picia. Stała kilka centymetrów od nich i udawała, że wybiera sobie kawę. 

Jiyong zapytał Seungriego: Co chcesz?
Seungri: Americano.
J: Zapomnij. Nie możesz dopić niczego gorzkiego, a teraz chcesz Americano? Jesteś dzieciakiem, więc powinieneś pić gorącą czekoladę. 

Rozmawiali w takim stylu, a potem Jiyong zamówił dla Seungriego gorącą, białą czekoladę i zapłacił rachunek. Seungri zaczynał się irytować i wymamrotał: "Przecież jestem już dorosły…" Obaj znaleźli miejsce i usiedli. Jiyong patrzył na Seungriego i nie mógł przestać się uśmiechać, dokładnie jak robił to w TV. 

Gdy dopili do połowy poszli do sławnego sklepu ze słuchawkami przy Dunkin' Donuts. Było tam mnóstwo słuchawek dla par!!!

Autorka zostawiła swoją koleżankę i weszła za nimi do środka. Kiedy ich znalazła stanęła po przeciwnej stronie i udawała, że wybiera jakieś płyty. Jiyong słuchał muzyki na jednej ze słuchawek, potem podał je Seungriemu. 

Seungri: Nie masz już takich?
Jiyong: A może kupię takie same dla ciebie?

Seungri zaczął się śmiać i powiedział: "Co… dlaczego… przecież nie jesteśmy parą." Jiyong podniósł swój napój i powiedział: "Chcesz się tego napić?"

Seungri chwycił zębami słomkę i już miał wypić trochę, kiedy Jiyong wyrwał kubek i kawa rozlała się na twarz i szalik Seungriego. S. miał strasznie wkurzoną minę. Jiyong śmiejąc się powiedział: "Sorki, sorki" i zaczął wycierać rozlaną kawę własnymi rękami. 

Kiedy Jiyong wytarł kawę z ust Seungriego, oblizał swój palec i przyznał: "Ah! Jest całkiem dobra!". Seungri odpowiedział: "Czy to nie jest niehigieniczne?" Jiyong: "Ya! Chcesz mi powiedzieć, że się nie myłeś?" 

Autorka stała tam zupełnie osłupiała. Powiedziała, że obaj zdali sobie sprawę, jaka dziwna jest ich rozmowa. W końcu przestała za nimi chodzić, bo już nie miała odwagi kk.

02 Co tak naprawdę działo się podczas kręcenia MV do "Strong Baby"?Podczas ery Strong Baby, koreański fan miał możliwość obejrzeć making do MV, ponieważ brat jej chłopaka był jednym z personelu Bangów, który pomagał przy MVkach. Byli tam też GD i Youngbae. Kiedy Seungri zaczynał kręcić, obaj skręcali się ze śmiechu, co zawstydzało Seungriego. 

Jednak, gdy kończono kręcić poszczególną scenę, GD zaraz wpatrywał się uważnie w ekran. W MV jest fragment, gdy Seungri tańczy z dziewczyną. Kiedy mieli ją kręcić GD powiedział, że najpierw chciałby sprawdzić, czy choreografia się nadaje. Później zaczął tańczyć ze Seungrim, przy czym S. robił za dziewczynę. 

Jiyong miał ogromny udział w nakręceniu tego MV. Podał wiele pomysłów i nadzorował Seungriego. Był tam przez cały czas kręcenia. 

W 37 sekundzie MV, dziewczyna siada na łóżku i szepcze do Seungriego, ale głos, który mówi "hey sexy" należy do Jiyonga.


Róża, którą kładzie się przy śpiącym ma specjalne znaczenie. "Zerwanie róży" oznacza odebranie komuś niewinności. Jiyong raz zamieścił zdjęcie Seungriego z różą, siedzącego na łóżku (niewielu fanów widziało to zdjęcie). Zobaczmy… pokój Jiyonga… garnitur i róża… więc on sugeruje, że sam zabrał Seungriemu… (sam zgadnij co kk).

A na początku MV w czarnym garniturze Seungriego nie ma róży…


… ale jak tylko pojawia się Jiyong, Seungri zmienia garnitur na biały, a w butonierce ma już różę.


Po tym fragmencie róża zostaje u Seungriego do końca MV.

Możesz powiedzieć, że to tylko nasza wyobraźnia, ale sęk w tym, że Seungri robił kiedyś wywiad i jedno z pytań dotyczyło MV Strong Baby. MC zapytał go, kto położył różę na łóżku. Seungri odparł: "Myślę, że Jiyong hyung".

… !!!!!!!!!!!!!! 

03 GD: "Seungri jest moją pokrewną duszą kkk"


Widziałam to 18 sierpnia, w rodziny Jiyonga i w dniu wydania jego solowego albumu. Chodziłam po Hongdae i zobaczyłam tam Jiyonga. Nie wyglądał jakby miał dobry humor. Podeszłam do niego z przyjaciółmi i życzyłam mu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin + powiedziałam mu, żeby się jeszcze bardziej starał. Odpowiedział "dziękuję" i wszedł do środka budynku (swojego agencyjnego mieszkania). Patrzyliśmy za nim przez szklane drzwi. 

Gdy Jiyong czekał na windę, miał spuszczoną głowę i wzdychał. Być może czuł się wyczerpany atakami ze strony społeczeństwa (pewnie chodzi o te nieszczęsne plagiaty). Przez kilka godzin byliśmy w karaoke, potem udaliśmy się do sławnej restauracji z ramen w pobliżu. Niespodziewanie zobaczyliśmy Seungriego w samochodzie za nami. Nagle wyszedł z niego Jiyong. Wyglądał zupełnie inaczej niż wcześniej.

Nyongtory rozmawiało ze sobą i mogliśmy tylko spoglądać na nich z odległości. Jednak Jiyong nas zobaczył, powiedział: "Oh?" i pomachał ręką, więc podeszliśmy do nich. Jiyong wyglądał bardziej promiennie i był weselszy niż rano. Oto nasza krótka rozmowa:

Moja przyjaciółka: Kiedy będziesz świętował swoje urodziny?
Jiyong: Oh… właśnie idziemy to zrobić.
Ja: Czy wciąż mieszkacie w swoim domu (należącym do agencji)?
Jiyong: A nie, tylko Seungri i ja mieszkamy razem.

Odpowiedział mi i zaczął się zastanawiać, po czym dodał: ponieważ Seungri jest moją pokrewną duszą kkkkk. Potem wszedł do auta. 

Obie zapytałyśmy: Seungri ma dziś przedstawienie o 20 (musical), czy przyjdzie na twoją imprezę?
Jiyong: Tak, a jeśli się nie pojawi, będę się czuł bardzo nieswojo.

Zanim zamknęła się szyba, usłyszałyśmy: … a wtedy załaskoczę go na śmierć!!! Szyba się zamknęła i samochód odjechał. 

Razem z moją przyjaciółką stałyśmy tam oszołomione i oniemiałe.

Podsumowanie:

Kkk - nie mam więcej słów. 

Jednak to nie pobije relacji pewnej fanki, która twierdziła, że Tabi - uwaga - uratował ją przed gwałtem…

4 komentarze:

 1. Czo ja właśnie przeczytałam? o.O No way! Nigdy :P Ale padłam :D Te historie są takie... słodkie XD Największe oczy miałam przy Strong Baby.
  Cóż jestem ciekawa jak duża część jest prawdą.

  Że Tabi co zrobił? o.O Chcę wiedzieć XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Historyjka ze Strong Baby pewnie jest prawdziwa. Inne są dość wątpliwe, ale nie zapominajmy, że ponad polowa Koreańczyków mieszka w Seulu, gdzie aż roi się od gwiazd. Spotkanie którejś nie jest aż tak wielkim wyczynem. Czytałam, że zazwyczaj normalni ludzie ich olewają. No bo ileż można xd

  Dlatego właśnie uważam, że w każdej takiej historii tkwi ziarnko prawdy.

  Dodam wkrótce dwa bohaterskie czyny, których dopuścił się Tabi xd

  OdpowiedzUsuń
 3. Spokojnie mogę uwierzyć w ostatnią historię, myślę że Jiyong lubi dręczyć swojego maknae, a jeśli można przy tym zrobić fanserwis to tym lepiej.
  Pierwsza historyjka natomiast brzmi jak fanfic :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha dokładnie ;) ale przynajmniej jest zabawnie

   Usuń