08.09.2013

# 01 Prawdziwa twarz G-DragonaCzasami natrafiam na relacje fanów, którzy spotkali Smoka na żywo. Są BARDZO interesujące i wiele wyjaśniają, więc postaram się te, co ciekawsze, przetłumaczyć XD

Myślę, że nie ma powodu nie wierzyć autorom tych historii, bo to, co za chwilę przeczytacie jest BARDZO prawdopodobne.

autor: fan z Rosji
gdzie: Klub Octagon - Seul
kiedy: 13 kwiecień 2013
co się działo: koncert PSY: HAPPENING (Smok na nim występował)
źródło: allkpop / wątek: My Korean celeb secrets

Klub Octagon w Seulu
Odwiedzić Seul i nie zobaczyć żadnej gwiazdy - to prawdopodobnie byłaby porażka roku. Ale w nocy, z soboty na niedzielę, wszystko zostało naprawione i mogę już spojrzeć w twarz swoim k-popowym kolegom. 

Razem z dziewczyną poszliśmy w sobotę do klubu Octagon w Gangnam. Gdzieś około 4 nad ranem siedzieliśmy przy stoliku w pokoju dla VIPów na parterze i patrzyliśmy na tłum ludzi, kłębiący się przy sąsiednim stoliku. Zaczęli się rozchodzić i okazało się, że siedzi tam GD. Wyglądał nieziemsko, wyrafinowanie i na początku nawet pomachał do wszystkich i się uśmiechnął. Wiele dziewczyn specjalnie zaczęło tańczyć przy jego stoliku, żeby zwrócić jego uwagę, ale widać było, że jemu jest wszystko jedno.

Miał na sobie jasną koszulkę. Włosy były wystylizowane. Mijaliśmy się wielokrotnie i muszę stwierdzić, że nie jest wysoki, ma może 167 cm

Był wyraźnie zmęczony ilością ludzi, którzy kręcili się przy jego stoliku na pierwszym piętrze (był tam również parkiet do tańca), więc poszedł na trzecie piętro do VIPowskiej strefy, gdzie zwykli ludzie nie mogli wejść. Wyszedł, prowadząc dziewczynę za rękę. 

Po pewnym czasie, nasza firma również przeniosła się na trzecie piętro. Wtedy znowu zobaczyliśmy GD. Siedział w towarzystwie 5 dziewczyn i wyglądał na bardziej zrelaksowanego. Nie tańczył. Rozlewał tylko szampana i inne napoje. Palił. Był z nim także stylista [2NE1] Seung Ho (powiedziano mi, że są przyjaciółmi). Był bardziej ruchliwy i tańczył na stole. 

GD dużo się uśmiechał, jak zadowolony kot. Ciągle przytulał i komplementował dziewczyny. Potem jedną z nich pocałował i zaczął obściskiwać (nie wiem, czy była to ta sama dziewczyna, którą prowadził wcześniej na trzecie piętro, czy inna). Na trzecim piętrze było mniej fanek (dostęp do niego jest ograniczony), ale i tak dziewczyny, które tam były próbowały tańcem zwrócić na siebie jego uwagę. 

Kiedy wyszedł było po 6 rano.

Moje wrażenia: on wie, jak się relaksować i prawdopodobnie przyszedł tam [do klubu Octagon] z innej imprezy. Wyglądał fajnie, stylowo. Ale szczerze mu współczuję, w klubie nie da się odpocząć, wszyscy o tym wiemy.

Ciekawe, prawda? Ale kompletnie niezaskakujące. Już bardziej bym się zdziwiła, gdyby to był Tabi. 
  1. 167?? - oficjalnie ma 177 - machnęli się o 10 cm
  2. BTW Jak on zdołał obrobić 5 dziewczyn na raz? - zdolniacha XD
  3. Chyba inaczej pojmujemy słowo odpoczynek

2 komentarze:

  1. hahah o człowieku ten to potrafi się bawić zastanawiam sie tylko czy dziewczynom płacą żeby nić nie gadały czy coś XD no i oczywiście ciekawa jestem czy to na 10000% prawda xD

    OdpowiedzUsuń
  2. Wydaje się, że tak. Oni rzeczywiście chodzą często do klubów - YG ma ze trzy czy coś :P Jest wiele podobnych relacji. Wygląda na to, że się z tym specjalnie nie ukrywają.

    OdpowiedzUsuń