28.10.2013

Dlaczego lubię Seungriego?

No dobra, nie to, że nie lubić, co olewać. Sri, jak to Sri, był najmłodszy, niezbyt przystojny, upierdliwy, w dodatku ciągle czytałam, że jest najmniej zdolny i nie pasuje do zespołu. Tym samym w ciągu tych trzech lat od kiedy znam Bangi, totalnie go olewałam, wierząc we wszystko, co o nim napisały niektóre VIPy. Ale to się zmieniło o 360 stopni.Oto, dlaczego Sri powinien być Twoim biasem:

1. Jest utalentowany.
 • Proszę państwa, Sri wydał 2 dobre mini albumy (na pewno lepsze od płyt większości debiutantów). Smok ostatnio mówił, że Let's Talk About Love zostało zrobione w 3 tygodnie. Wow. 
 • Nikt w zespole nie ma takiego zmysłu do interesów. W tym momencie Sri posiada chyba ze trzy akademie, w których uczy się tańca, śpiewu i ładnego wypowiadania się oraz restaurację. W razie gdyby Wielki Wybuch nie wybuchną w następnym roku, nie zostanie na lodzie. 
 • W dwa lata nauczył się płynnie mówić po japońsku.
 • Ma dar wyszukiwania kamer i fanów. On po prostu wie, gdzie patrzeć XD 

2. Jest bardzo, bardzo miły.

Zarówno wśród kamer, jak i poza nimi. Czytałam wiele relacji ludzi, którzy się z nim spotkali i wszyscy zgodnie twierdzą, że Sri zawsze jest uśmiechnięty i rozdaje autografy. Zawsze. 

3. Jest aż za bardzo szczery.

Nigdy nie zapomnę, jak w jakimś show (Smok tłumaczył się tam z afery z marihuaną) Sri ze smutkiem w oczach powiedział, że gdy dowiedział się o skandalu Smoka, płakał całe 20 minut. 

4. Pięknie się ubiera i ma cudne sweterki (i garnitury) - zwłaszcza od kiedy promuje się w Japonii.
W Japonii to potrafią sesję zdjęciową człowiekowi zrobić XD

5. JEST przystojny. Pogódź się z tym.
Zawsze lepiej zgrywać Tabiego niż Smoka XD

6. Dba o fanservis i bromance ze Smokiem. 
Co ten biedny gad by bez niego zrobił? Sri robi, co może, by ocieplić mu wizerunek.

7. Jest czarującym flirciarzem.8. Miał fajny skandal.

Który idol nie chciałby mieć seks-skandalu, żeby podbudować swoją męskość? kkk

8. Ma fajny autograf.


9. Dużo mówi.

I dzięki Bogu. Bez jego gadania zaległaby martwa cisza w przerwach między kolejnymi piosenkami na koncertach.

10. Jest pandą


Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, że Sri jest super fajnym gościem, pozwólcie, że przytoczę 5 punktów, które powiedział papie Yangowi, kiedy ten zapytał jakieś 7 lat temu: Dlaczego powinieneś być w Big Bang?

Dlaczego powinieneś lofciać Sri?

1. Pasuję do wizerunku maknae.
2. Umiem tańczyć i jestem dobry w występowaniu na scenie.
3. Jestem słodki i dowcipny w przeciwieństwie do moich cool hyungów.
4. Jestem pewny siebie. 
5. … nie ma piątego. Jeśli dasz mi jeszcze jedną szansę, będę pracował tak ciężko, żebyś nie żałował swojego wyboru. Zaskoczę wszystkich moimi ukrytymi talentami i pewnością siebie. 

Jak powiedział, tak zrobił.

5 komentarzy:

 1. Długo mi zajęło wybranie ulubieńca. Nie lubię tego robić - kiedy lubię zespół to już cały a nie jedną osobę. Również z początku spotkałam się z opinią, że jest nie potrzebny, bez talentu itp..
  Jednak tak się stało, ze został moim ulubieńcem, nie tylko w Big Bang ale całkowicie.
  Zgadzam się ze wszystkim co tutaj napisałaś. :3

  PS. Co do początku: VIP'y mówiące, że nie jest utalentowany i że nie powinien należeć do BB to tak naprawdę nie VIP'y. :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OMG chylę czoła XD Nie sądziłam, że spotkam w tym smutnym kraju PRAWDZIWEGO fana Sri - i TYLKO Sri. Jak to się stało, że go polubiłaś??

   Usuń
  2. Em... Cóż... Do końca nie pamiętam :)
   Wiem, że pierwszy raz zwróciłam na niego uwagę słuchając 'What can I do'. Wydał mi się ciekawy, bo... chyba nie widziałam u niego eyelinera XD Może to głupie ale to właśnie zwróciło moją uwagę :D (Byłam po obejrzeniu You're beautiful - gdzie główny bohater miał go zawsze XD )
   Dalej już szło szybko, zaczęłam go zawsze i wszędzie rozpoznawać i szukać innych piosenek :)
   Jeśli na początku lubiłam go tylko trochę (za wygląd i kilka piosenek) szybko się to zmieniło. :)

   Nawet udało mi się przekonać do niego koleżankę i na szkolnym koncercie odgrywamy historyjkę miłosną do GG Be, które ona zaśpiewa. :3

   Usuń
  3. "Dalej już szło szybko, zaczęłam go zawsze i wszędzie rozpoznawać” - zajebiste XD Jego nie da się przeoczyć - bo sam wchodzi ci w „oczy” ^^

   Omo!! Jeśli możesz, wstaw to proszę na YT kiedyś - chętnie zobaczę XD (GG Be to taka słodka i świetna piosenka - szkoda, że nic nie wygrał dzięki niej :/ )

   Usuń
  4. Piosenka jest świeeetna :D Ale robiąc próby codziennie przez kilka tygodni może zacząć być... męcząca XD

   Jeśli tylko uda się nagrać to wstawię :D

   Usuń